Intencje

INTENCJE  MSZALNE  –  od 16.05. do 22.05. 2022 r.

Poniedziałek: godz. 18:00

1. Z Róży Marii Rzeszutek o zdrowie, błogosławieństwo Boże dla należących do Róży i ich rodzin o rychłą beatyfikację Sługi Bożego ks. Stanisława Sudoła, dobrą pogodę i urodzaje dla rolników oraz pokój wieczny dla zmarłych członkiń.

2. + Jan Deptuch (gregorianka).

Wtorek:  godz. 18:00

1.+ Zygmunt Sito – rocznicowa (of. rodzina)

Środa:  godz. 18:00

1. + Barbara Kuczyńska 2 rocz. śmierci.

+ Tadeusz Waleria Mokrzyccy w rocz. śmierci (of. syn z rodziną) – poza parafią

Czwartek: godz. 18:00

1. + Bogdan Jagielski w kolejną rocz. śmierci i o rychłą beatyfikację Sługi Bożego ks. Stanisława Sudoła (of. rodzina).

Piątek:  godz. 18:00

1. Z Róży Janiny Rząsy o dobre i szczęśliwe zbiory, oddalenie klęsk żywiołowych a także zdrowie i błogosławieństwo dla należących do Róży i ich rodzin oraz za dusze zmarłych z tej Róży.

Sobota: godz. 18:00

Z Róży Anastazji Beskur o urodzaje, szczęśliwe zbiory a także zdrowie, błogosławieństwo Boże dla należących do Róży i ich rodzin, rychłą beatyfikację Sługi Bożego ks. Stanisława Sudoła oraz o pokój na świecie.

2. + Jan Deptuch – gregorianka

Godz. 830  + Tadeusz Bartuzel 7 rocz. śmierci (of. żona z rodziną).

2. + Janina Jan Elżbieta Panek oraz za rodziców Annę i Jakuba (of. Julia Zawadzka z rodziną).

Godz. 1100  + Władysław Anna Maria Karczewscy 24 rocz. śmierci  (of. Grzegorz z rodziną).

2. + Jan Deptuch – gregorianka

Godz. 1600   O pomyślne zdanie egzaminów dla uczniów kl. VIII i właściwy wybór dalszej drogi życiowej (of. rodzice).